Drodzy Studenci! W związku z ogromną tragedią, która dotknęła Ukrainę informujemy, że wszyscy studenci z Ukrainy, którzy wystąpią z wnioskiem otrzymają zapomogę.

Дорогі студенти! У зв’язку з великою трагедією яка сталася в Україні, повідомляємо, що всі студенти з України які подадуть заяву отримають соціальну виплату.

Drodzy Studenci!
W związku z ogromną tragedią, która dotknęła Ukrainę informujemy, że wszyscy studenci z Ukrainy, którzy wystąpią z wnioskiem otrzymają zapomogę💙💛
Jednocześnie Uczelnia deklaruje pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania dla Rodzin naszych studentów, jak również oferuje wsparcie w transporcie z granicy. Wnioski oraz prośby o pomoc prosimy składać do rektoratu.
Zapomogi – tel. 61 886 28 19, stypendia@wsus.poznan.pl
Pozostała pomoc – tel. 61 886 28 01, wsus@wsus.poznan.pl
 

Дорогі студенти!
У зв’язку з великою трагедією яка сталася в Україні, повідомляємо, що всі студенти з України які подадуть заяву отримають соціальну виплату💙💛
При цьому університет заявляє про допомогу в організації проживання сімей наших студентів, а також пропонує підтримку у транспорті від кордону. Заяви та прохання про допомогу просимо подавати до ректорату.
Соціальні виплати – тел.61 886 28 19, stypendia@wsus.poznan.pl

Інша допомога – тел. 61 886 28 01, wsus@wsus.poznan.pl

 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content