Sylwetka absolwenta

Absolwent kierunku jest świadomy jakie wyzwania nie są ze sobą zadania realizowane podczas projektowania przestrzeni. Ma świadomość, że zawód architekta wnętrz nakłada na niego obowiązek kształtowania przestrzeni dla człowieka, która jest związana z jego codziennym funkcjonowaniem, przez udoskonalanie jej i polepszanie warunków.
Jest przygotowany do podjęcia pracy w wyspecjalizowanych biurach w charakterze projektanta wnętrz, podmiotach realizujących projekty wystawiennicze i agencjach designerskich i reklamowych, a w dalszej perspektywie prowadzenia indywidualnej działalności projektowej.
Po uzyskaniu dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia jest zdolny do podjęcia studiów drugiego stopnia na kierunkach związanych ze sztukami projektowymi, jak i studiów podyplomowych.

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content