Pracownia działań materiałowych
Obowiązkowa pracownia na kierunku: Wzornictwo II stopień

Celem pracowni jest poszerzenie wiedzy z zakresu materiałoznawstwa oraz zaawansowanych technik wytwórczych związanych zarówno z rzemiosłem, jak i produkcją seryjną.

W pracowni realizowane są ćwiczenia projektowe związane z biblioteką materiałową WSUS, oraz inne praktyczne zadania rozwijające umiejętności projektowe na wszystkich etapach procesu projektowego.

Pracownia realizuje tematy w kooperacji z Pracownią przekazu projektowego oraz innymi pracowniami projektowymi.

PROGRAMY STUDIÓW

Program studiów stacjonarnych Wzornictwo II stopnia 23/24

WZ2 stac 23 24

Program studiów niestacjonarnych Wzornictwo II stopnia 23/24

WZ2 nstac 23 24

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym budynku przy ulicy Wierzbięcice 1, naprzeciwko Dworca PKP,  w pobliżu Galerii Avenida oraz Starego Browaru. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content