Samorząd Studencki WSUS
Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych to aktywnie działający studenci, których Wasi starości wybierają na 2-letnią kadencję, podczas której reprezentują wszystkich Studentów WSUS w dotyczących ich sprawach, w kontaktach, zarówno z władzami Uczelni, jak i instytucjami pozauczelniany

Czym się zajmujemy?

Skąd czerpać informacje o działaniach Samorządu?

Najlepszym i najszybszym sposobem na dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się na Uczelni i o działaniach RUSS jest nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/RUSSWSUS .

Zawiera on newsy o najciekawszych akcjach organizowanych zarówno przez Uczelnię, RUSS, jak i inne organizacje studenckie. Z pewnością nie ominie Cię żadne wydarzenie, konferencja naukowa czy impreza. Ponadto informacje o naszych działaniach znajdziesz na stronie Uczelni, jak również na plakatach, które przed większością akcji wywieszamy w budynku Uczelni.

Chcesz do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz w czasie studiów aktywnie spędzić czas, czynnie brać udział w życiu Uczelni czy Studenckim Poznaniu, zdobyć doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłości – zgłoś się do Nas! Na maila, na facebooku albo po prostu przyjdź do samorządowców. Działać może każdy student!

Jesteśmy otwarci na wszelkie nawet pojedyncze inicjatywy i chętnie korzystamy z Waszych rad i pomocy – działamy dla Was. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do współpracy!

Zarząd Rady Uczelnianej Samorządu Studentów WSUS

Komisja Wykonawcza Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego:

Komisja Prawna RUSS:

Załączone dokumenty:

© All rights reserved

Skip to content