Przedmioty do wyboru

Moduły ze specjalnością prawo w biznesie i prawo karne

 

Informujemy, że na kierunku Prawo w naszej uczelni rozpoczęły się zajęcia z modułów przedmiotów do wyboru z prawa w biznesie oraz ze specjalności prawo karne, które pozwolą studentom na zdobycie poszerzonej wiedzy i umiejętności w wybranych przez siebie dziedzinach prawa.

Zajęcia z poszczególnych przedmiotów prowadzą wysokiej klasy specjaliści i praktycy, którzy podzielą się wiedzą i własnym doświadczeniem zawodowym.

Wykładowcami modułu prawo w biznesie są m.in. adw. Agnieszka Świderska-Cieśla, biegły sądowy Katarzyna Woźniak, dr Jędrzej Jakubowicz, adw., dr Marcin Kubiak, dr Marek Stawecki, czy dr Mikołaj Tyrchan.

Wykładowcami modułu prawo karne są m.inn dr Robert Ostafiński – Bodler, r. pr., dr Marlena Paszko, czy nasz absolwent r. pr. Marcin Talma.

 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym budynku przy ulicy Wierzbięcice 1, w pobliżu Dworca PKP, Galerii Avenida oraz Starego Browaru. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content