WSUS solidarny z Ukrainą

WSUS солідарний з Україною

W obliczu niewyobrażalnej tragedii, jaką jest zbrojna agresja Rosji na Ukrainę, pragniemy zapewnić o naszym wsparciu i solidarności z Naszymi Ukraińskimi Przyjaciółmi. Jesteśmy z Wami! Jesteśmy z Naszymi Sąsiadami, Studentami i ich Rodzinami na Ukrainie! Wierzymy, że zwycięży Dobro i Pokój!
 
Prorektor dr Tomasz Lewandowski, prof. WSUS
 

У зв’язку з немислимою трагедією, якою є збройна агресія Росії проти України, ми хочемо запевнити Вас у нашій підтримці та солідарності з нашими Українськими Друзями. Ми з Вами! Ми з Нашими Сусідами, Студентами та їхніми Родинами в Україні! Ми віримо, що добро і мир переможуть!

Проректор д-р Томаш Левандовський, проф. WSUS

 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content