Szkolenia

Akademia Sztuki dla Dzieci

Data szkolenia: 19-23.08.2019 | godz. 8.00-16.00 | 390 zł

Sztuka bez wątpienia należy do najlepszych form spędzania czasu, zaś wakacje to doskonała okazja, by wolny czas przeznaczyć na sztukę. Zajęcia w ramach Akademii Sztuki przeznaczone są dla dzieci w wieku 8 – 12 lat. Uczestnicy warsztatów poznają podstawowe techniki rysunku oraz malarstwa. Zdobędą umiejętność z zakresu tworzenia kompozycji, kształtowania proporcji, zachowania perspektywy i budowania tła. Zajęcia prowadzą wykładowcy Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

kurs projektowania gier

Data szkolenia: 9-11.08.2019 | Godz. 9.00-17.00 | Koszt: 290 zł

Polscy projektanci gier to światowa ekstraklasa. Jeśli chcesz w przyszłości do nich dołączyć, koniecznie zapisz się na nasz kurs, złożony z dwóch bloków: Game design oraz Grafika, realizowanych równolegle. Dzięki takiemu ujęciu dowiesz się, jak tworzyć zespół projektowy, jakimi mechanikami kieruje się gra, jak budować prototypy i projektować przez iterację. Zdobędziesz jednocześnie techniczną wiedzę z zakresu obsługi programów Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator, tzw. shape design, reguły Big Medium Small, kreowania interfejsu oraz przygotowywania concept artu.

POWER t-SHIRT. Kurs projektowania mody

Data szkolenia: 9-12.08.2019 | Godz. 9.00-17.00 | Koszt: 290 zł

Zapraszamy na unikalne warsztaty z projektowania mody! W ciągu 30 godzin zajęć poruszymy takie zagadnienia, jak:
1. Biała koszulka- historia pewnej rewolucji.
2. Uniwersalne techniki znakowania dzianin.
3. Podstawowa wiedza z zakresu szycia na miarę- kupowanie gotowych rzeczy jest bardzo proste, wystarczy udać się do sklepu, wybrać interesujący nas model, kolor i rozmiar. Rozwiązanie jest szybkie, ale czy najlepsze? Jakie czynniki najbardziej wpływają na ostateczny kształt, wygląd i funkcję odzieży? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas naszego kursu.
4. Najbardziej przydatne przybory krawieckie.

człowiek - istota społeczna

Data szkolenia: 26.06.2019 | godz. 17.00

„Cóż to za nieopisana ulga czuć się bezpiecznie przy kimś, nie musieć układać myśli, ani ważyć słów, lecz wylewać je z siebie, wiedząc, że wierna dłoń je przyjmie i zachowa…”
Podążając za słowami Georga Eliota zastanawiamy się czym są relacje w naszym życiu. Jaką funkcję pełnią i czy w ogóle, w dzisiejszej rzeczywistości, potrzebujemy drugiego człowieka?

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content