Aktualności

Organizacja roku akademickiego

Organizacja roku akademickiego 2019/20 Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej Uroczysta inauguracja roku akademickiego     05.10. 2019 r. Semestr zimowy  – studia stacjonarne                07.10.2019. – 31.01.2019.

Czytaj więcej »

Zaproszenie do udziału w Targach Mody

Zaproszenie do udziału w Targach Mody Dzięki współpracy Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, studenci Wydziału Artystycznego otrzymali możliwość wystawienia swoich produktów na

Czytaj więcej »

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

STRONY WWW AD-SITE 2.0