Aktualności

Konsulat Honorowy Estonii Zaprasza

Ambasada Estonii w Warszawie we współpracy z Centrum Briefingowym e-Estonia oraz Education Estonia serdecznie zaprasza na webinarium poświęcone innowacyjnym estońskim rozwiązaniom w sektorze EdTech. Wydarzenie odbędzie się w środę, 24 listopada.
Estońscy uczniowie zajmują pierwsze miejsce w badaniu PISA spośród swoich europejskich rówieśników. W narodzie cyfrowym technologia odgrywa ważną rolę również w edukacji. Wszystkie szkoły w Estonii korzystają z e-rozwiązań, takich jak cyfrowe materiały do ​​nauki lub e-szkoła do komunikacji między szkołą a domem. Rozwiązania cyfrowe pomogły również poradzić sobie z nauczaniem zdalnym podczas pandemii.

Czytaj więcej »

Certyfikat LanguageCert

Nasza Uczelnia nawiązała współpracę z uznaną międzynarodową instytucją egzaminacyjną LanguageCert, zajmującą się profesjonalną certyfikacją językową w skali globalnej.

Czytaj więcej »
fot. Grzegorz Pierzchała

Plener malarski

Plener malarski studentów Wzornictwa i Architektury Wnętrz trwa w najlepsze i – jak widać na zdjęciach – przynosi owoce. Naszych studentów spotkać można w Koźminie Wielkopolskim jeszcze przez kilka dni. Zwieńczeniem pleneru będzie sobotnia aukcja obrazów, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Fot. Grzegorz Pierzchała.

Czytaj więcej »

Konsul Honorowy

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że Minister Spraw Zagranicznych Republiki Estonii, Pani Eva–Maria Liimets, powołała naszą Panią Rektor, Aleksandrę Iwaszkiewicz–Wodę na Konsula Honorowego Republiki Estońskiej w Poznaniu.

Czytaj więcej »

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.
Skip to content