Akademia Sztuki dla Dzieci

Termin: 15-19.07.2019, godz. 8.00-16.00
Miejsce: WSUS, Głogowska 26, Poznań
Koszt: 390 zł
Zapisy: kurs@wsus.pl, 604 594 168

Sztuka bez wątpienia należy do najlepszych form spędzania czasu, zaś wakacje to doskonała okazja, by wolny czas przeznaczyć na sztukę. Zajęcia w ramach Akademii Sztuki przeznaczone są dla dzieci w wieku 8 – 12 lat. Uczestnicy warsztatów poznają podstawowe techniki rysunku oraz malarstwa. Zdobędą umiejętność z zakresu tworzenia kompozycji, kształtowania proporcji, zachowania perspektywy i budowania tła. Zajęcia prowadzą wykładowcy Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Uczestnikom warsztatów zapewniamy:
  • zajęcia i opiekę od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00- 16.00

  • napoje zimne i ciepłe*

  • materiały dydaktyczne

  • opiekę wykwalifikowanej kadry

  • ubezpieczenie NNW

*Dzieci zabierają drugie śniadanie z domu. Na terenie uczelni dostępny jest bufet z daniami obiadowymi, przekąskami oraz napojami.

ZAPISY :

Zapisy: kurs@wsus.pl, 604 594 168

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content