Panel dyskusyjny dot. Ukrainy

Jaką rolę w wojnie w Ukrainie odgrywa Morze Czarne? Jaka jest przyszłość Krymu? Czy konflikt rozszerzy się na Europę? Jak będą rozwijać się stosunki polsko – ukraińskie, gdy wojna się skończy?

Na te pytania i wiele innych odpowiedzą ukraińscy eksperci z BlackSeaNews i Monitoring Group już w poniedziałek 11. września o godz. 18.00 w księgarni Bookowski W Centrum Kultury Zamek.

W spotkaniu wezmą udział: Andrii Klymenko, Tetiana Guchakowa i Andrii Iwanichenko (BlackSeaNews) oraz Iewgen Chlobystow (Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej).

Panel poprowadzą: Ryszard Kupidura (Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne POLSKA – UKRAINA) oraz Paweł Semmler (Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

11 września 2023r. (godzina 18.00) Kawiarnia Bookowski – CK Zamek, Poznań ul. Św. Marcin 80/82

(spotkanie tłumaczone będzie z j. ukraińskiego na j. polski)

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content