Obchody 25-lecia
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych
im. prof. Michała Iwaszkiewicza
Wystawa na zakończenie tegorocznego pleneru Wydziału Artystycznego miała w tym roku niezwykłą oprawę, ponieważ została połączoną z obchodami 25-lecia powstania Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza.
Z tej okazji w parku przy Zamku w Koźminie Wielkopolskim odbyła się premiera książki o śp. prof. Michale Iwaszkiewiczu – Założycielu naszej uczelni. Jednocześnie zostały wręczone nagrody Grand Prix pleneru i dwa wyróżnienia. Wystawę uświetniła prezentacja prac Jerzego Nowosielskiego zorganizowana przez Galerię Sztuki Współczesnej Fundacja Akademia Jana Lubrańskiego
 
Grand Prix Pleneru 2023 otrzymała Aleksandra Czyrko 👏
Wyróżnienia: Klaudia Filipiak i Martyna Kwaśnik 👏
 
Z okazji obchodów 25-lecia Pani Rektor dr Aleksandra Iwaszkiewicz-Woda otrzymała od International Police Association IPA Polska tytuł „Osobowość Roku 2023 – Regionu IPA Poznań – E”. Nadany tytuł ma charakter honorowy będący wyrazem najwyższego szacunku za konsekwencję i determinację w kształtowaniu WSUS.
 
Dziękujemy za wszystkie złożone życzenia od wielu wybitnych osobistości i partnerów WSUS m.in. od Państwa Chmielewskich z Complet Furniture meble tapicerowane, od Pana Prezydenta Jacka Silskiego z Konfederacja Lewiatan, od Dyrektora Stowarzyszenie Autorów ZAiKS Krzysztofa Lewandowskiego oraz Gmina Wyznaniowa Żydowska w Poznaniu Jewish Community of Poznan
Fotorelacja:
 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content