Wydział Artystyczny WSUS serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu "Wykład eksperta". Tym razem o tym "Jak tworzyć produkty, które zdobywają nagrody" opowie Agnieszka Chmielewska specjalista ds. komunikacji marketingowej w firmie Complet Chmielewscy.

Czwartek 16 II, godz. 16. (online)

Wydział Artystyczny WSUS serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Wykład eksperta”. Tym razem o tym „Jak tworzyć produkty, które zdobywają nagrody” opowie Agnieszka Chmielewska specjalista ds. komunikacji marketingowej w firmie Complet Chmielewscy.

Complet Chmielewscy spółka jawna, to średnia, rodzinna firma produkcyjna działająca na rynku od ponad 30 lat, zlokalizowana w Myślęcinie, w Wielkopolskie (powiat gnieźnieński). 

Firma jest właścicielem marki produktowej COMPLET FURNITURE® oraz posiada szeroką sieć sprzedaży eksportowej na wielu rynkach zagranicznych w Europie, w Stanach Zjednoczonych i w krajach Zatoki Perskiej. 

Profesjonalizm marki potwierdzają liczne nagrody o zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnym. Spółka szczyci się wieloma certyfikatami: „Diament Forbesa”, „Firma Godna Zaufania”, „Mocna Firma”, „Gazela Biznesu”, „Gepard Biznesu”, „Efektywna Firma” oraz „Brylant Polskiej Gospodarki”. Przedsiębiorstwu zostały również przyznane prestiżowe tytuły  „Ambasador Meblarstwa” 2021 przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz  „Marka Wielkopolska” 2021-2023 przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. To ostatnie wyróżnienie spółka otrzymała jako jedna z sześciu pierwszych firm z regionu. W roku 2022 firmie został przyznany przez Towarzystwo Miłośników Gniezna prestiżowy tytuł „Przedsiębiorstwo roku 2021”.

Ogólnopolskie uznanie zdobywają również produkty spółki. Firma jest zdobywcą podwójnego „Diamentu Meblarstwa” za swoje innowacyjne produkty oraz finalistą w konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”. W roku 2022 sofa Elza znalazła się również w gronie finalistów „Dobry Wzór 2022”. Osobliwym i jednocześnie zaszczytnym wyróżnieniem dla firmy było umieszczenie nagrodzonego mebla modułowego BRICK w Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu, będącym oddziałem Muzeum Narodowego w Poznaniu.  

W 2021 roku spółka podpisała list intencyjny w zakresie współpracy z Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Jeden ze wspólników spółki, Robert  jest ponadto od 1 marca 2021 roku członkiem Rady Przedsiębiorczości przy Rektorze WSUS. 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content