Darmowe kursy językowe i szkolenia dla studentów WSUS

Szanowni Studenci,

w ramach podjętej współpracy Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im.prof. M. Iwaszkiewicza wraz z Wyższą Szkołą Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie realizuje projekt pn. „PEDAGOGIUM – Regionalna uczelnia przyszłości”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (dalej: EFS) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja i Rozwój. Zajęcia są bezpłatne i prowadzone w formie on-line.

Uczelnia w ramach Projektu realizuje następujące zajęcia:

– Kursy językowe: język polski dla obcokrajowców, jak również inne kursy językowego (język angielski, język włoski, język niemiecki, język hiszpański, język francuski).

Szczególnie zachęcamy do podjęcia kursów specjalistycznych z języka angielskiego dla studentów prawa, studentów dziennikarstwa i studentów Wydziału Artystycznego. Kursy rozpoczynają się w listopadzie a kończą w marcu 2023. Kurs językowy kończy się egzaminem i wydaniem odpowiedniego certyfikatu. Ilość miejsc ograniczona!

– Szkolenia z zakresu :

Nowoczesnych technologii w nauczaniu,

Przeglądu nowych technologii,

Pomysłu na firmę. Jak tworzyć firmę będąc jej pracownikiem lub założycielem,

Nauki konstruktywnego prowadzenia spotkań, tworzenia planów i kreacji produktów,

Bezpieczeństwa w kontekście nowoczesnych form nauczania ,

Myślenia wizualnego.

– Staże

– wizyty studyjne u pracodawców

– spotkania i zajęcia z pracodawcami

Zapraszamy do udziału studentów ostatnich 6 semestrów nauki -wszystkich studentów I i II stopnia oraz studentów co najmniej III-go roku jednolitych studiów magisterskich

Dokumenty rekrutacyjne w załączniku.

REGULAMIN UCZESTNICTWA WE WSPARCIU – PODNOSZENIE KOMPETENCJI STUDENTÓW POZNAŃ

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE–PODNOSZENIE KOMPETENCJI

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY

RODOŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

UMOWA WSPARCIA – PODNOSZENIE KOMPETENCJI STUDENTÓW

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: siwaszkiewicz@wsus.poznan.pl

 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content