SZTUCZNA INTELIGENCJA W EDUKACJI

W imieniu Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu i Pedagogium w Warszawie, serdecznie zapraszamy na specjalną konferencję online 25 lub 26 sierpnia w ramach projektu ogólnopolskiego pt.: Sztuczna Inteligencja w Edukacji. Nasze uczelnie patronują temu wydarzeniu i jako pierwsze wprowadzają sztuczną inteligencję do kształcenia studentów.

Projekt został wsparty przez Narodowe Centrum Badan? i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Inteligentnego Rozwoju 2014-2020.

Dwa słowa o projekcie : czym jest Inteligentny Asystent – LearnUp?

Dzięki zastosowaniu algorytmów uczenia maszynowego i zaawansowanych modułów analitycznych zawierających elementy gamifikacji i mikrolearningu zwiększamy retencję wiedzy i utrzymujemy ucznia dłużej w procesie, jednocześnie dopasowując się do jego preferencji. 

Również dzięki dopasowaniu ucznia do konkretnego profilu psychologicznego możemy dostosować naukę w aplikacji do jego cech i nawyków.

Nasze rozwiązanie analizuje problemy każdego ucznia z osobna, wyznacza mu sposób nauki oraz planuje jego egzaminy, testy oraz przewiduje skuteczność ich zdawalności.

Narzędzia wykorzystującego algorytmy sztucznej inteligencji, które wspierają proces nauki i są przygotowane do wsparcia ucznia, nauczyciela, szkołę oraz rodziców.

Link do prezentacji:

http://prezentacja.learnup.ai

Link do formularza rejestracji na konferencję:

http://eepurl.com/h8UIWT

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content