Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza i 𝐀𝐜𝐚𝐝𝐞𝐦𝐢𝐚 𝐑𝐞𝐫𝐮𝐦 𝐂𝐢𝐯𝐢𝐥𝐢𝐮𝐦 – 𝐕𝐲𝐬𝐨𝐤𝐚 𝐒́𝐤𝐨𝐥𝐚 𝐏𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜𝐤𝐲𝐜𝐡 𝐚 𝐒𝐩𝐨𝐥𝐞𝐜́𝐞𝐧𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐕𝐞𝐝 (VŚPSV) podpisały umowę o współpracy

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza i 𝐀𝐜𝐚𝐝𝐞𝐦𝐢𝐚 𝐑𝐞𝐫𝐮𝐦 𝐂𝐢𝐯𝐢𝐥𝐢𝐮𝐦 – 𝐕𝐲𝐬𝐨𝐤𝐚 𝐒́𝐤𝐨𝐥𝐚 𝐏𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜𝐤𝐲𝐜𝐡 𝐚 𝐒𝐩𝐨𝐥𝐞𝐜́𝐞𝐧𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐕𝐞𝐝 (VŚPSV) podpisały umowę o współpracy . Od października 2022r. wspólnie uruchamiamy 𝐬𝐭𝐮𝐝𝐢𝐚 𝐌𝐁𝐀 i 𝐌𝐢𝐞̨𝐝𝐳𝐲𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐞 𝐒𝐭𝐮𝐝𝐢𝐚 𝐏𝐨𝐝𝐲𝐩𝐥𝐨𝐦𝐨𝐰𝐞 „𝐊𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐤𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐦𝐞𝐝𝐢𝐚𝐥𝐧𝐚 𝐰 𝐮𝐣𝐞̨𝐜𝐢𝐮 𝐦𝐢𝐞̨𝐝𝐳𝐲𝐤𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐨𝐰𝐲𝐦”.

Będziemy realizować również wspólne plenery artystyczne, wystawy i publikacje naukowe. Szczegóły już wkrótce.

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content