Wernisaż wystawy CORONA MASKS
W budynku naszej Uczelni odbył się Wernisaż wystawy CORONA MASKS. Wystawa przyjechała do nas z Izraela 🇮🇱. Jej organizatorem jest Centrum Muzyki i Sztuki Mishkan w Raananie www.mishkanraanana.com Wystawę otworzyła Pani Sigalit Slubski – Dyrektor Centrum. Wystawie towarzyszyła również wystawa prac studentów Wydziału Artystycznego pt. Maska dla Mnie.
W otwarciu uczestniczyły wybitne osobistości: Pani Ilona Dworak-Cousin – Przewodnicząca Towarzystwa Przyjaźni Izraelsko-Polskiej, Pani Alicja Bromberg-Kobus – Przewodnicząca Gmina Wyznaniowa Żydowska w Poznaniu Jewish Community of Poznan i Pan Grzegorz Ganowicz Przewodniczący Rady Miasta Poznania. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania projektu.

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content