Wybory do Samorządu Studenckiego

Uwaga!

Komisja Wyborcza ogłasza wybory do Samorządu Studenckiego. Wybory zostaną przeprowadzone w formie elektronicznego głosowania w dniach 6-7 maja 2022 r.
Kandydaci do Samorządu mogą zgłaszać się do Komisji Wyborczej na adres mail: wybory@wsus.pl do dnia 22 kwietnia 2022 r. włącznie.
Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów, numer albumu oraz podpis kandydata. Podpis kandydata jest równoznaczny ze zgodą na kandydowanie oraz w razie wyboru na przyjęcie mandatu. 
Instrukcję dotyczącą sposobu głosowania Komisja Wyborcza przekaże później.

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content