У зв‘язку з нинішньою ситуацією, усі громадяни України які мають бажання продовжувати освіту, будуть охоплені програмою допомоги та можуть розпочати безкоштовне навчання в нашому Університеті вже у цьому семестрі. Зацікавлених осіб запрошуємо до Деканату Університету для узгодження деталей.

 

W związku z obecną sytuacją wszystkie osoby z Ukrainy, które chcą kontynuować naukę, będą objęte programem pomocowym i mogą rozpocząć nieodpłatną naukę na naszej Uczelni jeszcze w tym semestrze. Dla grupy przewidziano również naukę języka polskiego. Osoby zainteresowane zapraszamy do Dziekanatu Uczelni w celu ustalenia szczegółów.

 

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content