Konsulat Honorowy Zaprasza
Ambasada Estonii w Warszawie we współpracy z Centrum Briefingowym e-Estonia oraz Education Estonia serdecznie zaprasza na webinarium poświęcone innowacyjnym estońskim rozwiązaniom w sektorze EdTech. Wydarzenie odbędzie się w środę, 24 listopada.
Estońscy uczniowie zajmują pierwsze miejsce w badaniu PISA spośród swoich europejskich rówieśników. W narodzie cyfrowym technologia odgrywa ważną rolę również w edukacji. Wszystkie szkoły w Estonii korzystają z e-rozwiązań, takich jak cyfrowe materiały do ​​nauki lub e-szkoła do komunikacji między szkołą a domem. Rozwiązania cyfrowe pomogły również poradzić sobie z nauczaniem zdalnym podczas pandemii.
 
24 listopada 2021 r., godz. 13.00 (GMT+1)

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content