Plener malarski

Plener malarski studentów Wzornictwa i Architektury Wnętrz trwa w najlepsze i – jak widać na zdjęciach – przynosi owoce. Naszych studentów spotkać można w Koźminie Wielkopolskim jeszcze przez kilka dni. Zwieńczeniem pleneru będzie sobotnia aukcja obrazów, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Autor zdjęć Grzegorz Pierzchała.

https://www.facebook.com/EchoKozmina/?__cft__[0]=AZWlVJjyvLZI_lzHE0J6R5FjwXInkf4S6w30fu7y3nJJ0-RI6869wwSsPVVCZLfSOwwJSEwQ5cYF6ieVmMPC8ayiBkcryZynjWx36QliCEJj4Vr86xtbc-4pMSukxAl6sOrdAzCC886WsxqV9PgNNt0E&__tn__=-UC%2CP-R

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content