Z przyjemnością informujemy, że swoją działalność wznowił Konsul Honorowy Estonii w Poznaniu.
Z przyjemnością informujemy, że swoją działalność wznowił Konsul Honorowy Estonii w Poznaniu.
Pani Aleksandra Iwaszkiewicz-Woda jest rektorem Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, a tajniki pracy konsula honorowego są jej bardzo dobrze znane – poprzednikiem pani Aleksandry był jej ojciec, prof. Michał Iwaszkiewicz.
Konsulat Honorowy mieści się przy ul. Głogowskiej 26, w budynku WSUS i przyjmuje klientów w dni robocze w godzinach 8:30-15:00. Oficjalne otwarcie Konsulatu odbędzie się w połowie lipca.
Pani Aleksandrze gratulujemy i życzymy powodzenia

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

© All rights reserved

Skip to content