Drugi numer Zeszytów Naukowych WSUS

Z wielką przyjemnością informujemy, że ukazał się drugi numer Zeszytów Naukowych WSUS pt. Wiedza i Umiejętności.

Mamy nadzieję, że dotrze ono do szerokiego grona czytelników, w tym także studentów. Liczymy także na to, że wydawnictwo zaprezentuje w najlepszy możliwy sposób dorobek Uczelni.
Od października 2020 r. wydawcą nowej edycji Zeszytów została Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu.
Redakcję Naukową Wiedzy i Umiejętności reprezentuje prof. WSUS Ryszard Hayn, a Redaktorem Naczelnym jest prof. WSUS Tomasz Lewandowski. 

Zeszyty naukowe – WSUS

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content