Zeszyty Naukowe WSUS powracają! Vivat Academia!

 

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że ukazały się właśnie, wznowione po latach, Zeszyty Naukowe WSUS pt. Wiedza i Umiejętności. Historia wydawnictwa sięga roku 1985, kiedy ukazywało się pod egidą Ośrodka Badań Rynku Sztuki Współczesnej. Od tego czasu po zmianach programowych i organizacyjnych w dalszym ciągu prezentuje dorobek naukowy pracowników i współpracowników Uczelni. Mamy nadzieję, że dotrze ono do szerokiego grona czytelników, w tym także studentów. Liczymy także na to, że wydawnictwo zaprezentuje w najlepszy możliwy sposób profil i dorobek Uczelni.
Od października 2020 r. wydawcą nowej edycji Zeszytów została Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu.
Redakcję Naukową Wiedzy i Umiejętności reprezentuje prof. WSUS Ryszard Hayn, a Redaktorem Naczelnym jest prof. WSUS Tomasz Lewandowski. Wiedza i Umiejętności. Zeszyty Naukowe WSUS będą ukazywać się będą co pół roku, a pierwszy numer już jest dostępny w bibliotece Uczelni.

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content