Dajemy Ci wybór: zajęcia prowadzone w sali wykładowej lub w formie online

 

Inaczej niż większość uczelni – my dajemy Wam wybór. Możecie studiować w formie tradycyjnej, uczęszczając na zajęcia realizowane w sali wykładowej w naszej siedzibie przy Głogowskiej 26 lub za zgodą Dziekana, możecie studiować drogą online.

Jako Uczelnia dochowujemy wszelkich standardów związanych z bezpieczeństwem epidemicznym naszych Studentów i Pracowników. Posiadamy szeroką infrastrukturę umożliwiającą rotacyjną organizację zajęć, dzięki której Studenci z poszczególnych kierunków nie będą przebywali w budynku jednocześnie. Sale są odpowiednio często wietrzone oraz dezynfekowane. W licznych punktach na naszych korytarzach znajdziecie płyny do dezynfekcji. 

Dzięki kameralnej atmosferze Uczelni i jej niemasowemu charakterowi, możemy zapewnić Wam szczególny komfort studiowania, bez narażania się na stały kontakt z setkami innych studiujących.

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content