Kurs języka polskiego

  • start w październiku
  • zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
  • całkowity koszt: 200 zł 
  • UWAGA: osoby, które już studiują we WSUS lub rozpoczną u nas naukę otrzymają upust w czesnym w wysokości ceny kursu, tj. 200 zł

Шановні Пані Та Панове, Шановні Студенти!

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych (WSUS) w Poznaniu у вересні організовує курс польської мови.
Заняття будуть відбуватись два рази на тиждень (протягом 2-ох години) з викладачем польської мови (філолог польської мови – українка).
Оплата за курс становить 200 злотих (для студентів WSUS або кандидатів до вступу у нашу школу, передбачається повернення плати за навчання). Пропозицію ми направляємо до Всіх українців, які хотіли б вивчити основи польської мови для комунікативного спілкування під час начання або роботи. Всіх бажаючих просимо  вертатися за e-mail адресою:
kursjezyka@wsus.poznan.pl (координатор – dr Paweł Semmler ).

ZAPISY i informacje:

Uczelnia:

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, która dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze od prawie ćwierć wieku kształci specjalistów w swoich obszarach. Nasi absolwenci to redaktorzy lokalnych i ogólnopolskich mediów, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie, artyści, architekci, projektanci, właściciele galerii i znawcy sztuki. Uczelnia mieści się w samym sercu Poznania, w nowoczesnym gmachu Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Dworca PKP i Galerii Avenida. Wnętrza Uczelni ozdabiają liczne dzieła sztuki, autorstwa studentów i pedagogów Wydziału Artystycznego. WSUS to marka o ugruntowanej, niezmiennej pozycji, ceniona przez studentów oraz pracodawców.

© All rights reserved

Skip to content