Aktualności WSUS

18 maja, g.20.00

Klaudia Zielińska - to laureatka między innymi takich konkusów jak: Heart Fashion, Złota Nitka, Opera Know-How. Jako kostiumografka współpracowała z poznańskimi teatrami. Na FashioNight przedstawi Kolekcję Scarabaeus inspirowaną sztuką i ubiorem starożytnego Egiptu.

Justyna Balon przedstawi na FashioNight kolekcję inspirowaną Kubizmem i twórczością Mondriana

18 maja, g. 20.00, Noc Muzeów,

Honorata Habet w kolekcji Creased Creatures przedstawiła jak w nietuzinkowy sposób wykorzystać można plisowanie i drapowanie tkanin, nadając im wielopłaszczyznowy efekt.

To kolejna z sześciu prezentowanych kolekcji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy!  Poczatek o 20.00

18 maja, Noc Muzeów

Ewa Bednarska - prezentowała swoje projekty m.in na wystawach w Londynie i Szanghaju. W 2018 roku Polska Akademia Mody przyznała jej trzynaste miejsce w rankingu Polskich Projektantów. Kolekcja THIRSTY-PRAGNIENIE powstała w wyniku wygranej w konkursie Carlo Rossi Refresh Awards i zadebiutowała podczas gali Warsaw Fashion

THIRSTY-PRAGNIENIE to koleja z sześciu prezentowanych kolekcji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy !

18 maja, Noc Muzeów

Anna Dziakowicz - projektantka znanej polskiej marki STOPROCENT. Tworzy modę wygodną - użytkową. Lubi styl eklektyczny. Jest przeciwnikiem konsumpcjonizmu - popiera idee świadomego projektowania.

To jedna z sześciu prezetnacji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy !

 

Rekrutacja na rok 2019/2020

Rozpoczynamy rekrutację na trwające dwa semestry studia podyplomowe: 

 PRAWO KARNE I PRAWO WYKROCZEŃ W PRACY SŁUŻB MUNDUROWYCH  

Program studiów obejmuje:

18 maja, Noc Muzeów

Agnieszka Rogozińska przedstawi na FASHIONIGHT minimalistyczną kolekcję DEFORMED składającą się z 8 monochromatycznych outfitów zachowanych w bieli. Forma ma pobudzać emocje odbiorcy, 

To jedna z sześciu prezetnacji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy !

18 maja, Noc Muzeów

Zapraszamy na FASHIONIGHT - pokaz mody absolwentów Pracowni Projektowania Ubioru WSUS im prof. Michała Iwaszkiewicza. Prezentacja w ramach Nocy Muzeów w PBG Gallery Skalar Office Center. Więcej szczegółów niebawem!

Obrony prac dyplomowych na WA

Weronika Wiśniewska przedstawiła pracę licencjacką pod tytułem Człowiek i świtało. Autorka pokazała w jaki sposób odpowiednie ustawienie źródeł światła może zmieniać wnętrza. Promotorem pracy licencjackiej była profesor Weronika Węcławska-Lipowicz   

Rok akademicki 2018/2019
 
27 i 28 kwietnia zajęcia dydaktyczne odbywają się zgodnie z planem. Podobnie 29 i 30 kwietnia. Dziekanat 29 i 30 kwietnia dyżuruje od 8.30 do 13.30. Od 1 do 5 maja Uczelnia będzie zamknięta. Życzymy udanego wypoczynku!
Pełnych Spokoju i Radości Świąt Wielkanocnych
przynoszących radość, miłość i nadzieję na wszystkie dni w roku
życzy Rektor i społeczność akademicka WSUS

 

Strony