XXI edycja programu Wolontariat w WUW

Dla Studentów Prawa i Komunikacji Społecznej

Program "Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim" to forma praktyk, która pozwala  zdobyć doświadczenie zawodowe wysoko cenione przez pracodawców.
Uczestnictwo w programie to szansa na: zapoznanie się ze specyfiką pracy urzędów administracji rządowej, zdobycie cenionego przez pracodawców doświadczenia zawodowego, wykorzystanie w praktyce wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie kształcenia i wykazanie się własną inicjatywą i kreatywnością podczas wykonywania powierzonych zadań.
Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą zdecydować się na: wolontariat 3-miesięczny lub  5-miesięczny
Wolontariusze w ramach pracy w urzędzie wykonywać będą określone zadania od 15 do 20 godzin tygodniowo.
Osoby zainteresowane udziałem w XXI edycji programu "Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim" prosimy o przesłanie CV oraz wypełnionego formularza zgłoszeniowego do programu drogą elektroniczną na adres e-mail: wolontariat@poznan.uw.gov.pl (link wysyła e-mail) (z podaniem w temacie nr ref. ogłoszenia) do dnia 22 października 2017. Rozpoczęcie XXI edycji programu "Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim" planowane jest na 13 listopada br.Więcej informacji o programie można uzyskać pod numerem telefonu 61 854 19 91 lub tu: http://www.poznan.uw.gov.pl/wolontariat-w-wuw