Aktualności Kandydata

Rekrutacja 2017
Witamy na podstronie skierowanej do osób, które chcą studiować w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych.
Proponujemy, by najpierw przejrzeć listę  proponowanych przez WSUS rodzajów studiów. Pełną listę znajdziecie w zakładce KIERUNKI.
Następnie, warto zapoznać się z wysokością czesnego, sposobami jego opłacania, a także promocjami. Wszystko to w zakładce OPŁATY.
Rekrutacja 2017

Promocja przedłużona! 300 złotych mniej za czesne przez cały czas trwania studiów. Dla Kandydatek i Kandydatów, którzy zapiszą się na studia pierwszego lub drugiego stopnia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych do 29 września przygotowaliśmy specjalną ofertę. Obniżamy czesne o 300 złotych rocznie na cały czas trwania studiów. Dodatkowo, wpisowe do połowy września wynosi 0 złotych.
Kwoty czesnego na poszczególnych kierunkach można znaleźć tu: Promocja 300 minus_2017.pdf

Nowy kierunek

Rozpoczynamy rekrutację na studia podyplomowe Prawo ochrony środowiska.  Studia trwają dwa semestry i rozpoczynają się od października  2017. Na studia mogą być przyjęte osoby legitymujące się wykształceniem wyższym.

Rekrutacja 2017

Rekrutacja rozpoczęta. Przyjmujemy zgłoszenia  na letnie, stacjonarne, dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku: INFORMACJA  NAUKOWA  ELEKTRONICZNA  I  BIBLIOTEKARSTWO.

Zajęcia odbędą się podczas dwóch zjazdów: I semestr od 30 czerwca do 9 lipca, II semestr od 4 do 12 sierpnia.
Koszt studiów to 2 000 PLN (czesne) plus 200 PLN (opłata wpisowa)
Przy wpłacie całości czesnego do 15 czerwca – rabat 10 %

Rekrutacja 2017

Biuro Rekrutacji jest otwarte od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00, w sobotę od 8.00 do 14.00. Biuro znajduje się na parterze, w głównym budynku Uczelni, przy ulicy Głogowskiej 26.

Zapraszamy!

Menedżer sportu i dziennikarstwo sportowe

Zapraszamy na studia dla sportowców, działaczy i pracowników klubów sportowych. Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, po prowadzonych w szerokim zakresie konsultacjach z wieloma instytucjami - między innymi z: Polskim Komitetem Olimpijskim, Wielkopolskim Stowarzyszeniem Sportowym, Wielkopolskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej i Departamentem Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego  - przedstawia  specjalna ofertę sportowców, działaczy i pracowników klubów sportowych.

Propozycja obejmuje:

Rekrutacja 2017

Studia są adresowane dla funkcjonaiuszy służb mundurowych: Policji, Straży Miejskiej, Straży Gminnej, Służby Więziennej, Wojska, Straży Pożarnej i innych oraz   pracowników zatrudnionych w służbach mundurowych. 

Studia oparte są o system samokształcenia.

Zapraszamy na studia:

  • I stopnia - licencjackie na kierunku Komunikacja społeczna specjalność w Komunikacja w zarządzaniu jednostkami mundurowymi
  • II stopnia - magisterskie na Wydziale Prawa i Komunikacji Społecznej
  • Prawo - studia jednolite magisterskie
  • Podyplomowe