Aktualności WSUS

Rekrutacja 2015

Promocja: 300 złotych mniej za czesne przez cały czas trwania studiów.
Dla Kandydatek i Kandydatów, którzy zapiszą się na studia pierwszego lub drugiego stopnia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych do 17 sierpnia  2015, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Obniżamy czesne o 300 złotych rocznie na cały czas trwania studiów.  Dodatkowo, wpisowe do końca czerwca wynosi 0 złotych.

Kwoty czesnego na poszczególnych kierunkach można znaleźć tu:

Obrony prac magisterskich na WA

Magdalena Szczepaniak-Najdul obroniła pracę magisterską Kamień jako moja inspiracja - kreowanie materii. Praca praktyczna z projektowania biżuterii ma tytuł Śladem kamienia. Praca powstała pod kierunkiem prof. Andrzeja Banachowicza. W galerii poniżej prace z kolekcji: Śladem kamienia, a także Kamienne elipsy, Plecione wspomnienia i Równowaga

 

Obrony prac na WA

Kolejne prace dyplomowe obronione. Studentki kierunku Architektura Wnętrz przygotowały interesujące projekty pod kierunkiem profesora Dariusza Kuźmy.

Obrony prac dyplomowych na WA

Czerwiec i lipiec to tradycyjnie czas obron prac magisterskich i licencjackich. Rozpoczynamy prezentację najciekawszych projektów dyplomowych przygotowanych przez Studentki i Studentki Wydziału Artystycznego WSUS w roku akademickim 2014/2015 w sesji letniej.

Anna Dziakowicz w swojej pracy teoretycznej zajęła się analizą wybranych zjawisk światowej mody ulicznej. Efekty pracy praktycznej Formal unformal, która powstała pod kierunkiem profesora Władysława Wróblewskiego i mgr Moniki Tymickiej można obejrzeć w zamieszczonej galerii poniżej.

 

Od 11 czerwca 2015
Mistrzostwa będą rozgrywane w trzech konkurencjach: tenis ziemny, wyciskanie sztangi leżąc i ergometr wioślarski. 
Zgłoszenia 11 czerwca na terenie TKKF Winogrady 
 
TENIS ZIEMNY zgłoszenia 10:00 – 10:30     
Turniej zostanie rozpisany w zależności od ilości zgłoszeń . 
 
WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC zgłoszenia od 9:30 – 12:30 
Zawodnicy  zaliczają u prowadzącego bój wyciskania sztangi leżąc, wynik przeliczany będzie wg tabeli Wilksa (przelicznik wagowy ).
Kobiety wyciskają na ilość sztangę o wadzę 20 kg.
Boże Ciało 2015

Uczelnia będzie zamknięta w czwartek 4 czerwca. W piątek, sobotę i niedzielę od 5 do 7 czerwca Uczelnia będzie otwarta, a zajęcia będą odbywały się według ustalonego planu.

Maj 2015

Uczelnia będzie zamknięta od piątku 1 maja do niedzieli, 3 maja. Zapraszamy w poniedziałek - 4 maja. Życzymy udanego długiego weekendu!

W maju Uczelnia będzie zamknięta także 10 maja, w dniu Wyborów Prezydenckich, a także 24 maja, w Zielone Świątki.

Rekrutacja 2015

Trwa rekrutacja na letnie – stacjonarne  dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku: Informacja naukowa, elektroniczna i bibliotekarstwo.  Zajęcia odbędą się w dwóch zjazdach:  27 czerwca – 5 lipca 2015 i 1-10 sierpnia 2015

Dokumenty należy składać osobiście w godz. 8.30 – 14.30 (poniedziałek – piątek)
lub przesłać pocztą na adres uczelni. Rekrutacja potrwa do 15 czerwca lub do wyczerpania miejsc. Ilośc zgłoszeń ograniczona.

Koszt studiów: 200 PLN (opłata wpisowa) oraz 2 000 PLN (czesne). Przy wpłacie całości czesnego do 15 czerwca - rabat 10 %

23 kwietnia, g. 12.00, s. 219

O tym jak stworzyć wałasny biznes, a także jak dać sobie radę z formalnościami związanymi z otwarciem własnej firmy, będzie mówił podczas otwaretego spotkania Łukasz Puchalski  manager w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Spotkanie w czwatrek, 23 kwietnia, o 12.00 w sali 219. Zapraszamy!

14 czerwca 2015

Uroczystość absolutoryjna dla studentek i studentów, kończacych w tym roku studia licencjackie i magisterskie odędzie się 14 czerwca, o 10.00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.

Zapraszamy!

Strony