Aktualności WSUS

Rekrutacja 2018

300 złotych mniej za czesne przez cały czas trwania studiów. Dla Kandydatek i Kandydatów, którzy zapiszą się na studia pierwszego lub drugiego stopnia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych do 10 lipca przygotowaliśmy specjalną ofertę. Obniżamy czesne o 300 złotych rocznie na cały czas trwania studiów. Dodatkowo, wpisowe do połowy września wynosi 0 złotych.
Kwoty czesnego na poszczególnych kierunkach można znaleźć tu: Promocja_2018.pdf

Sukces Studentki WA

Ewa Bednarska - Studentka Wydziału Artystycznego wygrała główną nagrodę w konkursie Carlo Rossi Refresh Awards 2018. Ewa Bednarska  uczy  się na studiach II stopnia, nie kierunku Wzornictwo, specjalność - projektowanie ubioru.
Gratulujemy!

Pod patronatem Wojewody Wielkoplskiego

Pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego

Mural, który można zaobaczyć na scianie budynku przy Dąbrowskiego 33 jest hołdem złożonym Powstańcom z Wielkopolski i upamiętnia wydarzenia z roku 1918.
Celem cyklu patriotycznych murali jest odniesienie się do dziedzictwa narodowego, symbolu narodowego orła, nawiązanie do wydarzeń niezwykle istotnych historycznie i postaci będących ikonami polskiej tożsamości i walki o niepodległość.

4 czerwca 2018, g. 11.00

Mural który pojawi się przy Dąbrowskiego jest hołdem złożonym Powstańcom z Wielkopolski i  upamiętnia wydarzenia z roku 1918.
Celem cyklu patriotycznych murali jest odniesienie się do dziedzictwa narodowego, symbolu narodowego orła, nawiązanie do wydarzeń niezwykle istotnych historycznie i postaci będących ikonami polskiej tożsamości i walki o niepodległość. W kontekście komunikacyjnym murale odnosić się będą do tematyki patriotycznej i nawiązywać do polskiej historii oraz tradycji.

Rok akademicki 2017/2018

Uczelnia będzie zamknięta w czwartek  31 maja. W piątek, 1 czerwca  Dziekanat będzie dyżurował od 9 do 13. W sobotę i niedzielę 2 i 3 czerwca Uczelnia będzie otwarta, a zajęcia będą odbywały się według ustalonego planu.

Gala Konkursu 2018

Nagrodę za cykl artykułów opublikowanych w  Głosie Wolsztyńskim:   Bycie ojcem to wielka odpowiedzialność, To zostanie w człowieku do śmierciNatalia anorektyczka wolontariuszką w Afryce  otrzymała Ewelina Rubinstein.
Marcin Bajerowicz otrzymał nagrodę Znaki Dobra za całokształt działalności jako redaktor naczelny czasopisma Filantrop,  natomiast  za siedmioodcinkowy cykl artykułów opublikowanych w  Głosie Wolsztyńskim Historia losów polskich żołnierzy otrzymała Gertruda Jazdon 

Znaki Dobra 2018

25 maja  (w piątek) zapraszamy na uroczystą Galę Konkursu Znaki Dobra, podczas której zostaną wręczone nagrody dla dziennikarskie. Początek uroczystości o  godzinie 14.00 w sali 322 w budynku Uczelni.
W konkursie Znaki Dobra nagradzane są publikacje medialne promujące dobro w różnych aspektach życia społecznego na terenie Wielkopolski.

Zapraszamy!

Rok akademicki 2017/2018

Od 30 kwietnia (poniedziałek) do 6 maja (niedziela) Uczelnia będzie zamknięta.
Życzymy udanego wypoczynku! 

Wielkanoc 2018
Zdrowych, radosnych i spokojnych
Świąt Wielkiej Nocy
ciepła i życzliwości przy rodzinnym stole
życzy
 Rektor i społeczność akademicka
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych

Strony