Aktualności WSUS

Wielkanoc 2014

Zdrowych, radosnych i spokojnych
Świąt Wielkiej Nocy
ciepła i życzliwości przy rodzinnym stole
życzy
 Rektor i społeczność akademicka
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych

Wielkanoc 2014

Szkoła będzie zamknięta w Wielki Piątek, Wielką Sobotę i Święta Wielkiej Nocy.

Zapraszamy w powielkanocny wtorek o 10.00.

15 kwietnia, g. 19.00, Teatr Łejery

Studenci I i II roku kierunku Taniec na Wydziale Artystycznym Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu zaprezentują spektakl stworzony pod opieką artystyczną Witolda Jurewicza. To pierwsza próba połączenia doświadczeń przyniesionych przez każdego z uczestników w działanie "jednego organizmu " 

Spektakl odbędzie się na Scenie Wspólnej - Teatr Łejery, przy ul. Za Cytadelą
 Zapraszamy!

LPP Erasmus
       Zostało ostatnich 5 miejsc  dla chcących wyjechać w tym roku akademickim
na praktyki w ramach LLP ERASMUS
       Należy tylko znaleźć firmę (mającą siedzibę w UE ) która zgodzi się Państwa przyjąć i zgłosić do nas. Można także przy wyborze skorzystać z  poniższego linku
http://www.erasmus.org.pl/strefa-studenta/oferty-praktyk-zagranicznych
Rekrutacja 2014

Wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o naszej Uczelni zapraszamy od poniedziałku do piątku, od 9 do 15, na DRZWI OTWARTE

Chętnie oprowadzimy Was po Szkole, opowiemy o studiach i zajęciach dodatkowych.

 Zorganizowane grupy prosimy o wcześniejszy kontakt: rekrutacja@wsus.poznan.pl  

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9 do 15!

Szczegóły w Biurze Rekrutacji na parterze budynku Uczelni

Rekrutacja 2014

 Egazmin dla kandydatek i kandydatów na kierunek Taniec, odbędzie się 23 czerwca 2014 w  Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź przy ullicy Strzełkowskiego 5/7 w Poznaniu.

Egzamin składa się  z dwoch etapów:  I etap – 1,5 minutowe solo bez muzyki, II etap – lekcja tańca klasycznego i współczesnego prowadzona przez egzaminatorów z czynnym uczestnictwem kandydatów.

Zgłoszenia na egzamin: Biuro Rekrutacji WSUS: 61 886 28 31, e-mail:rekrutacja@wsus.poznan.pl

Porozumienie Radio Panda - AZS

Radio Panda, Studencka Rozgłośnia Internetowa działająca przy WSUS, jest od marca oficjalnym partnerem medialnym Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu. W każdy czwartek o 19.00 na antenie Radia Panda będzie można usłyszeć  audycję STUDIO AZS POZNAŃ, w której Grzegorz i Leszek Furmannowie będą informowali o wydarzeniach organizowanych przez Organizację Środowiskową AZS w Poznaniu, nie zabraknie też informacji o wynikach sportowców i drużyn należących do poznańskiego AZS-u.

Współpraca WSUS z poznańską Policją

Policjanci z poznańskich Komisariatów, Wydziału Zabezpieczenia Miasta i Wydziału Ruchu Drogowego, uczestniczyli w 2013 roku w cyklu szkoleń przeprowadzanych przez kadrę Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Tematem spotkań były kwestie dotyczące relacji interpersonalnych, kontaktów z mediami, jak również utrwalania pozytywnego wizerunku Policji i funkcjonariuszy

2-8 marca, Biblioteka WSUS

W czasie Światowego Tygodnia E-książki Czytelnicy Biblioteki WSUS mogą skorzystać z pełnej oferty ponad 9 000 e-booków czytelni IBUK Libra. Każdy posiadacz kodu aktywacyjnego, który jest wydawany każdemu czytelnikowi biblioteki po okazaniu legitymacji studenckiej, otrzymuje dostęp do księgozbioru, którego zakres tematyczny obejmuje pełne spektrum dziedzin.

28 lutego – 2 marca, MTP

Zapraszamy na stoisko Uczelni na Targach Edukacyjnych  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tym razem wystawcy zagoszczą w Hali nr 2. Z naszą ofertą edukacyjną będzie można się zapoznać na stoisku nr 19. Gospodarzami  stoiska będą, tradycyjnie, studentki i studenci WSUS.
Wszystkich zaineresowanych zapraszamy w piątek (28 lutego) i sobotę (1 marca) od 10 do 18, natomiast w niedzielę (2 marca) od 10 do 16.
 

Szczegółowe informacje o Targach Edukacyjnych: http://edukacja.mtp.pl/pl/

Strony