Aktualności WSUS

Rekrutacja 2015

Promocja: 300 złotych mniej za czesne przez cały czas trwania studiów.
Dla Kandydatek i Kandydatów, którzy zapiszą się na studia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych do końca czerwca 2015, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Obniżamy czesne o 300 złotych rocznie na cały czas trwania studiów.

 

Dodatkowo, wpisowe do końca czerwca wynosi 0 złotych.

Kwoty czesnego na poszczególnych kierunkach można znaleźć tu:

PROMOCJA_300.pdf

Maj 2015

Uczelnia będzie zamknięta od piątku 1 maja do niedzieli, 3 maja. Zapraszamy w poniedziałek - 4 maja. Życzymy udanego długiego weekendu!

W maju Uczelnia będzie zamknięta także 10 maja, w dniu Wyborów Prezydenckich, a także 24 maja, w Zielone Świątki.

Rekrutacja 2015

Trwa rekrutacja na letnie – stacjonarne  dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku: Informacja naukowa, elektroniczna i bibliotekarstwo.  Zajęcia odbędą się w dwóch zjazdach:  27 czerwca – 5 lipca 2015 i 1-10 sierpnia 2015

Dokumenty należy składać osobiście w godz. 8.30 – 14.30 (poniedziałek – piątek)
lub przesłać pocztą na adres uczelni. Rekrutacja potrwa do 15 czerwca lub do wyczerpania miejsc. Ilośc zgłoszeń ograniczona.

Koszt studiów: 200 PLN (opłata wpisowa) oraz 2 000 PLN (czesne). Przy wpłacie całości czesnego do 15 czerwca - rabat 10 %

23 kwietnia, g. 12.00, s. 219

O tym jak stworzyć wałasny biznes, a także jak dać sobie radę z formalnościami związanymi z otwarciem własnej firmy, będzie mówił podczas otwaretego spotkania Łukasz Puchalski  manager w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Spotkanie w czwatrek, 23 kwietnia, o 12.00 w sali 219. Zapraszamy!

14 czerwca 2015

Uroczystość absolutoryjna dla studentek i studentów, kończacych w tym roku studia licencjackie i magisterskie odędzie się 14 czerwca, o 10.00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.

Zapraszamy!

Obrony prac licencjackich na WA

Kolejne obrony prac dyplomowych za nami. W ostatnim czasie swoje prace prezentowali Damian Kasprzak, Mateusz Kwiatkowski i Martyna Pruszak  studenci Pracowni Projektowania Komunikatu Graficznego, którą prowadzi  prof. Grzegorz Nowicki. Pracom dyplomowym towarzyszył aneks fotograficzny wykonany w Pracowni Fotografii Użytkowej prowadzonej przez prof. Witolda Przymuszałę.

Wielkanoc 2015

Zdrowych, radosnych i spokojnych
Świąt Wielkiej Nocy
ciepła i życzliwości przy rodzinnym stole
życzy
 Rektor i społeczność akademicka
Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych

Wielkanoc 2015

Szkoła będzie zamknięta w Wielki Piątek, Wielką Sobotę i Święta Wielkiej Nocy.

Zapraszamy w powielkanocny wtorek o 10.00.

Dla studentów kierunku Prawo

Od kwietnia rozpoczną się pierwsze staże studentek i studentów kierunku Prawo w Biurze Prawnym Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Poznaniu. Ogłosili to Krzysztof Jonczyk – Prezes Zarządu MPGM, doc. dr Ryszard Hayn – Dziekan Wydziału Prawa i Komunikacji Społecznej WSUS i dr Tomasz Lewandowski – radca prawny w MPGM i wykładowca WSUS.

Staże maja trwać od trzech do sześciu miesięcy. Są przeznaczone dla osób studiujących na III, IV i V roku Prawa. Stażyści będą zaangażowani w merytoryczną pracę Biura Prawnego MPGM.

Obrony dyplomów: Architektura Wnętrz

Absolwentki i absolwenci kierunków Architektura Wnętrz i Wzornictwo przedstawiają swoje prace dyplomowe. Z właśnie zakończonej sesji obron, podczas której bronili się podopieczni prof. Eugeniusza Matejko, prof. Weroniki Węcławskiej-Lipowicz i prof. Dariusz Kuźmy prezentujemy pracę Aleksandry Franczak. Jest to projekt Domu Pomocy Społecznej dla osób starszych i schorowanych w Ciążeniu.

Strony