Aktualności WSUS

Rekrutacja 2016 TRWA!

Promocja: 300 złotych mniej za czesne przez cały czas trwania studiów.
Dla Kandydatek i Kandydatów, którzy zapiszą się na studia pierwszego lub drugiego stopnia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych do 16 sierpnia przygotowaliśmy specjalną ofertę. Obniżamy czesne o 300 złotych rocznie na cały czas trwania studiów.  Dodatkowo, wpisowe do połowy sierpnia wynosi 0 złotych.

Kwoty czesnego na poszczególnych kierunkach można znaleźć tu: promo_300.pdf

Wystawa w holu głównym WSUS

Przestrzeń i barwa niosą w sobie nieskończoną ilość możliwości – mówi profesor Andrzej Banachowicz kierujący  Pracownią Psychofizjologii Widzenia i Pracownią Reżyserii Barwy i Przestrzeni, w których studenci przygotowali prace na wystawę w holu głównym Uczelni.  

Obrony prac magisterskich na WA

Dominika Nowakowska obroniła pracę teoretyczną Obecność sztuki w filmowych biografiach malarzy  przygotowaną pod kierunkiem profesora Grzegorza Nowickiego. Praca praktyczna, którą prezentujemy poniżej to projekty Autorki do filmów biograficznych o malarzach. Dominika Nowakowska przygotowała także aneks fotograficzny przygotowany pod kierunkiem profesora Witolda Przymuszały. Aneks jest  inspirowany dziełami malarskimi twórców pochodzącymi z różnych epok.

Obrony prac dyplomowych na WA

Małgorzata Rembowska obroniła pracę magisterską na Wydziale Artystycznym WSUS. Praca praktyczna, która przygotowała ma tytuł  Teatr - współczesne miejsce spotkań.   Promotorem pracy był profesor Eugeniusz Matejko. Praca teoretyczna nosiła tytył:  Zagadnienie ekspozycji jako sposób prezentacji produktu, w odniesieniu do historii i czasów współczesnych.  Poniżej fragmenty pracy praktycznej Małgorzaty Rembowskiej.

Obrony prac na WA

Małgorzata Rembowska przygotowała pracę magisterską Teatr - współczesne miejsce spotkań, której promotorem jest  profesor Eugeniusz Matejko.

Prezentowane poniżej prace pochodzą z  aneksu dotyczącego projektowania produktu , powstałe pod kierunku profesora Władysława Wróblewskiego, a także aneksu malarskiego, który Małgorzata Rembowska wkonała pod kierunkiem  profesora Włodzimierza Dudkowiaka.

 

Nowa publikacja WSUS

Zbiorowe zarządzanie prawami autorskimi i pokrewnymi w związku z implementacją Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/26/UE,  J. Kępiński (red), Poznań 2016, ss. 298

Obrona w Galerii Rodriguez

 Kolejna obrona w poznańskiej Galerii Rodriguez. Emilia Kuba przedstawiła pracę

Wyróżnienie dla Studentki WSUS

Kolekcja Marleny Czak studentki Wydziału Artystycznego WSUS była prezentowana w Kielcach podczas międzynarodowego konkursu dla projektantów OFF FASHION.  Kolekcja Drugie Piętro w Świetle była prezentowana w półfinale konkursu  w ramach wyróżnienia  Hexe Talent.

9-12 czerwca 2016
             Juwenalia Poznań  już po raz 10 organizowane są wspólnie przez wszystkie poznańskie Uczelnie.  Jak co roku organizatorzy postarali się o masę atrakcji, nie tylko muzycznych!   Juwenalia rozpoczną się od powrotu do tradycji - Pochodu Juwenaliowego.  Start zaplanowany jest z Placu Wolności w czwartek 9 czerwca o 18:00, gdzie odbędzie się oficjalne przekazanie kluczy studentom przez Prezydenta Miasta Poznania.
Sukces Studentki WSUS
       Aleksandra Kowalska, studentka WSUS, na kierunku Wzornictwo (przygotowuje pracę dyplomową) laureatką wyróżnienia w konkursie Złota Nitka w Łodzi. Studentka za zaprezentowaną kolekcję Hapening  otrzymała wyróżnienie ufundowane przez Fabrykę Nici Ariadna.
Więcej informacji na temat konkursu: https://zlotanitka.wordpress.com/

Aleksandrze Kowalskiej Gratulujemy!

Strony