Aktualności WSUS

Rekrutacja 2015

Promocja: 300 złotych mniej za czesne przez cały czas trwania studiów.
Dla Kandydatek i Kandydatów, którzy zapiszą się na studia pierwszego lub drugiego stopnia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych do 28 września 2015, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Obniżamy czesne o 300 złotych rocznie na cały czas trwania studiów.  Dodatkowo, wpisowe do końca września wynosi 0 złotych.

Kwoty czesnego na poszczególnych kierunkach można znaleźć tu:

Rok akademicki 2015/2016

 Wnioski o stypendium na rok akademicki 2015/2016 można składać od 24 września do 24 października 2015 roku w Dziekanacie.
Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania stypendiów, a także formularze wniosków, można znaleźć na podstronie dotyczącej stypendiów: http://wsus.pl/pl/student/stypendia

Obrony dyplomów na WA

Praca licencjacka przygotowana przez Karolinę  Walaszkowską z projektowania ubioru została wykonana pod kierunkiem prof. Władysława Wróblewskiego, asystowała mu mgr Monika Tymicka. Tytuł kolekcji ubrań to Falling in love again. Karolina Walaszkowska inspirowała się gwiazdą przedwojennego kina Marleną Dietrich.

Obrony prac magisterskich na WA

Praca dyplomowa przygotowana przez Katarzynę Król w Pracowni Projektowania Produktu.  Absolwentka przygotowała pracę praktyczną Zestaw mebli dziecięcych OLA. Promotor pracy profesor  Władysław Wróblewski jest architektem wnętrz oraz wybitnym projektantem mebli eksponowanych na wystawach krajowych i zagranicznych. W Jego pracowni można realizować projekty meblarskie oraz związane z szeroko rozumianym projektowaniem produktu.

14-16 sierpnia 2015
14 sierpnia czynne będzie tylko Biuro Rekrutacji, zamknięte będą Dziekanaty i Rektorat.
15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny  i 16 sierpnia, w niedzielę, Uczelnia będzie zamknięta
14 sierpnia, w piątek dokumenty do Biura Rekrutacji można składać od 9.00 do 14.00.
Obrony prac dyplomowych na WA

Karolina Wojtera przygotowała dyplom licencjacki z projektowania biżuterii pod kierunkiem profesora Andrzeja Banachowicza. Tytuł pracy praktycznej i teoretycznej to Kolekcja Flabellina. Kolekcja jest inspirowana podwodnym światem oceanicznym. Spośród tysięcy morskich organizmów Autorka wybrała te, które w Jej odczuciu są

Rok akademicki 2014/2015

Absolwentką Wydziału Artystycznego WSUS, której obrona miała numer pięćsetny jest Joanna Błoch.

Wakacje 2015

W sierpniu Studentki i Studenci WSUS (również Studentki i Studenci, rozpocznający naukę od października) mogą korzystać z siłowni TKKF Winogrady, ul. Winogrady 10 w poniedziałki, środy, piątki w godzinach od 17:00 do 21:00. Koszt to 40 zł za cały miesiąc. Studenci - członkowie KU AZS WSUS korzystają z siłowni za darmo.

Obrony prac dyplomowych na WA

Przedstawiamy dwie prace dyplomowe przygotowane pod kierunkiem profesora Eugeniusza Matejko.  Praca Jowity Mądrzak (licencjat) to Projekt wnętrza salonu kosmetycznego ESTETYK, natomiast praca Katarzyny Masztalskiej (magisterium) to Projekt obiektu restauracyjno-bankietowego inspirowany twórczością Michaela Gravesa.

Obrony prac magisterskich na WA

Magdalena Szczepaniak-Najdul obroniła pracę magisterską Kamień jako moja inspiracja - kreowanie materii. Praca praktyczna z projektowania biżuterii ma tytuł Śladem kamienia. Praca powstała pod kierunkiem prof. Andrzeja Banachowicza. W galerii poniżej prace z kolekcji: Śladem kamienia, a także Kamienne elipsy, Plecione wspomnienia i Równowaga

 

Strony