Aktualności WSUS

Koło naukowe dla studentów Prawa

Powstające koło naukowe zaprasza studentki i studentów kierunku Prawo zainteresowanych działalnością naukową na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 14 czerwca 2019 roku o godzinie 17:00 w budynku WSUS.

Temat spotkania: Nowelizacja kodeksu postępowania karnego – co się zmienia?
Opiekunem naukowym koła jest mgr Agnieszka Świderska-Cieśla.
Zapraszamy!

Rekrutacja 2019

Rekrutacja rozpoczęta. Przyjmujemy zgłoszenia  na letnie, stacjonarne, dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku: INFORMACJA  NAUKOWA  ELEKTRONICZNA  I BIBLIOTEKARSTWO.

Zajęcia odbędą się podczas dwóch zjazdów: I semestr od 28 czerwca do 7 lipca, II semestr od 2 do 11 sierpnia.
Koszt studiów to 2 000 PLN (czesne) plus 200 PLN (opłata wpisowa)
Przy wpłacie całości czesnego do 20 czerwca – rabat 10 %

Nr konta: 77 1050 1520 1000 0022 5859 3322

18 maja, PBG Gallery Skalar Office Center.

Sześć kolekcji przedstwaiono podczas FASHINIGHT w czasie Nocy Muzeów w PBG Gallery Skalar Office Center.  Impresje  w obiektywie Michała Antoniewicza

18 maja, g.20.00

Klaudia Zielińska - to laureatka między innymi takich konkusów jak: Heart Fashion, Złota Nitka, Opera Know-How. Jako kostiumografka współpracowała z poznańskimi teatrami. Na FashioNight przedstawi Kolekcję Scarabaeus inspirowaną sztuką i ubiorem starożytnego Egiptu.

Justyna Balon przedstawi na FashioNight kolekcję inspirowaną Kubizmem i twórczością Mondriana

18 maja, g. 20.00, Noc Muzeów,

Honorata Habet w kolekcji Creased Creatures przedstawiła jak w nietuzinkowy sposób wykorzystać można plisowanie i drapowanie tkanin, nadając im wielopłaszczyznowy efekt.

To kolejna z sześciu prezentowanych kolekcji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy!  Poczatek o 20.00

18 maja, Noc Muzeów

Ewa Bednarska - prezentowała swoje projekty m.in na wystawach w Londynie i Szanghaju. W 2018 roku Polska Akademia Mody przyznała jej trzynaste miejsce w rankingu Polskich Projektantów. Kolekcja THIRSTY-PRAGNIENIE powstała w wyniku wygranej w konkursie Carlo Rossi Refresh Awards i zadebiutowała podczas gali Warsaw Fashion

THIRSTY-PRAGNIENIE to koleja z sześciu prezentowanych kolekcji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy !

18 maja, Noc Muzeów

Anna Dziakowicz - projektantka znanej polskiej marki STOPROCENT. Tworzy modę wygodną - użytkową. Lubi styl eklektyczny. Jest przeciwnikiem konsumpcjonizmu - popiera idee świadomego projektowania.

To jedna z sześciu prezetnacji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy !

 

Rekrutacja na rok 2019/2020

Rozpoczynamy rekrutację na trwające dwa semestry studia podyplomowe: 

 PRAWO KARNE I PRAWO WYKROCZEŃ W PRACY SŁUŻB MUNDUROWYCH  

Program studiów obejmuje:

18 maja, Noc Muzeów

Agnieszka Rogozińska przedstawi na FASHIONIGHT minimalistyczną kolekcję DEFORMED składającą się z 8 monochromatycznych outfitów zachowanych w bieli. Forma ma pobudzać emocje odbiorcy, 

To jedna z sześciu prezetnacji w ramach Nocy Muzeów (18 maja) w PBG Gallery Skalar Office Center. Zapraszamy !

18 maja, Noc Muzeów

Zapraszamy na FASHIONIGHT - pokaz mody absolwentów Pracowni Projektowania Ubioru WSUS im prof. Michała Iwaszkiewicza. Prezentacja w ramach Nocy Muzeów w PBG Gallery Skalar Office Center. Więcej szczegółów niebawem!

Strony